KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073428

nr 1307 3428

Dan Lindstrand

(1904-1983), Sverige

Oljemålning, Vinter. Signerad. Olja på duk, 28x36 cm

Dan Lindstrand, svensk målare född 1904, död 1983.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 februari 2020
kl 18:46:07

Dan Lindstrand

Läs mer om Dan Lindstrand